172 | BORN Adolf:
PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍLitografie na papíře, 33 x 41 cm, volný list, signováno vpravo dole a. Born, list č. 63/75, zezadu signováno A. Born.
dosažená cena: 15 000 CZK
Litografie na papíře, 33 x 41 cm, volný list, signováno vpravo dole a. Born, list č. 63/75, zezadu signováno A. Born.
dosažená cena: 15 000 CZK