009 | BRAUNEROVÁ Zdeňka:
V OHBÍ ŘEKYOlej na plátně, 41 x 52 cm, rámováno, signováno vlevo dole Z. Braunerová, zezadu štítek: Sdružení V. Hollara s razítkem a vyjádřením o pravosti, pozůstalostní razítko, zezadu na slepém rámu štítek s č. 84.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Správa Pražského hradu a S.V.U. Mánes, Praha, 2015, s. 232.dosažená cena: 82 000 CZK
008 | BRAUNEROVÁ Zdeňka:
MOKŘINYOlej na lepence, 20 x 31 cm, rámováno, okolo r. 1900, signováno vpravo dole Z. Braunerová.
dosažená cena: 35 000 CZK