106 | BROŽ Josef:
MÁCHOVO JEZEROOlej na plátně, 47.5 x 60,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole J. Brož, zezadu na blindrámu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 14 000 CZK
Olej na plátně, 47.5 x 60,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole J. Brož, zezadu na blindrámu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 14 000 CZK