026 | BUBENÍČEK Ota:
STROM A STAVENÍKresba tužkou na papíře, 36 x 43 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole OBubeníček.
dosažená cena: 1 200 CZK
024 | BUBENÍČEK Ota:
KŘEŠICEKresba tužkou na papíře, 21 x 29 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole O. Bubeníček, vpravo dole přípis s určením.
.dosažená cena: 900 CZK
025 | BUBENÍČEK Ota:
MEZ SE STROMYKresba tužkou na papíře, 11 x 15 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole OB.
dosažená cena: 300 CZK
023 | BUBENÍČEK Ota:
POLE S RYBNÍKEMOlej na lepence, 35 x 49,5 cm, rámováno, datace 1909, signováno vlevo dole Ota Bubeníček.
dosažená cena: 27 000 CZK
022 | BUBENÍČEK Ota:
PIEŠŤANYTužka na papíře, 16,5 x 23 cm, rámováno, pod sklem, datace 1927, signováno vpravo dole O Bubeníček.
dosažená cena: 1 000 CZK
021 | BUBENÍČEK Ota:
SVRATKA IITužka na papíře, 27,5 x 23,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1931, signováno vlevo dole O Bubeníček, vpravo dole přípis s určením.
dosažená cena: 1 000 CZK
020 | BUBENÍČEK Ota:
SVRATKA ITužka na papíře, 23,5 x 27,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1931, signováno vpravo dole O Bubeníček.
dosažená cena: 1 200 CZK
019 | BUBENÍČEK Ota:
HORNÍ BEČVATužka na papíře, 39 x 26,5 cm, rámováno, v paspartě, pod skle, datace 1908, signováno vpravo dole O Bubeníček.
Poškozenodosažená cena: 1 200 CZK
018 | BUBENÍČEK Ota:
MLADÁ VOŽICETužka na papíře, 22,5 x 32 cm, rámováno, v paspartě, datace 1941, signováno vlevo dole Ml Vožice 41 OB.
dosažená cena: 1 400 CZK