111 | BURIAN Zdeněk:
HOMO ERECTUS ERECTUS (STUDIE)Tužka a pero na papíře, 21,5 x 21,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1977.
dosažená cena: 12 000 CZK
110 | BURIAN Zdeněk:
HOMO ERGASTER (STUDIE)Tužka a pero na papíře, 26,5 x 19 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1975.
dosažená cena: 15 000 CZK
109 | BURIAN Zdeněk:
ZPÍVAJÍCÍ ŠÍPKvaš na papíře, 23 x 18,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Z. Burian.
Ilustrace z románu Torry Gredsted, Zpívající šíp, publikovaném v edici S puškou a lase, Toužimský & Moravec, 1935.
dosažená cena: 26 000 CZK
108 | BURIAN Zdeněk:
VE VÝHNI TROPŮ A TEMNOTÁCH PRALESAKvaš na papíře, 35 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Z. Burian.
Ilustrace k románu Grabein, P, Ve výhni tropů a temnotách pralesa, publikovaném v časopisu Dobrodružný svět, ročník 4., 1929 – 1930.
dosažená cena: 31 000 CZK
107 | BURIAN Zdeněk:
MY…Olej na překližce, 25,5 x 58 cm, rámováno, datace 1952, signováno vlevo dole Z. Burian 52.
dosažená cena: 110 000 CZK