137 | BĚLOCVĚTOV Andrej:
CHLAPEC S MANDOLÍNOULavírovaná tuš na papíře, 32 x 24 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1971, signováno vpravo nahoře Bělosvětov 71.
dosažená cena: 2 000 CZK
Lavírovaná tuš na papíře, 32 x 24 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1971, signováno vpravo nahoře Bělosvětov 71.
dosažená cena: 2 000 CZK