158 | CICVÁREK Miloslav:
MONTÁŽ HALYOlej na plátně, 149 x 99 cm, rámováno, datace 1962, signováno vlevo nahoře Cicvárek 1962, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 6 000 CZK
Olej na plátně, 149 x 99 cm, rámováno, datace 1962, signováno vlevo nahoře Cicvárek 1962, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 6 000 CZK