183 | COUFAL Ondřej:
OČEKÁVÁNÍOlej na sololitové desce, 61 x 50 cm, rámováno, datace 1999, signováno vpravo dole O Coufal.
dosažená cena: 4 200 CZK
Olej na sololitové desce, 61 x 50 cm, rámováno, datace 1999, signováno vpravo dole O Coufal.
dosažená cena: 4 200 CZK