113 | DOBROVOLNÝ Viktor:
V TANCIOlej na papíře adjustovaném na kartonu, 29 x 37 cm, rámováno, datace 1938, signováno dole uprostřed VD 38.
dosažená cena: 12 000 CZK
Olej na papíře adjustovaném na kartonu, 29 x 37 cm, rámováno, datace 1938, signováno dole uprostřed VD 38.
dosažená cena: 12 000 CZK