011 | DVOŘÁK BRUNNER František:
ZAMYŠLENÁOlej na lepence, 55 x 40 cm, rámováno, signováno vlevo dole Fr. Dvořák.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 37 000 CZK
Olej na lepence, 55 x 40 cm, rámováno, signováno vlevo dole Fr. Dvořák.
dosažená cena: 37 000 CZK