016 | DĚDINA Jan:
DÍVKA V KABÁTCIOlej na překližce, 64 x 44,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jan Dědina.
dosažená cena: 3 800 CZK
Olej na překližce, 64 x 44,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jan Dědina.
dosažená cena: 3 800 CZK