119 | EMLER František:
PRADLENA U POTOKAOlej na lepence, 51 x 67 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole F. Emler.
dosažená cena: 10 000 CZK
Olej na lepence, 51 x 67 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole F. Emler.
dosažená cena: 10 000 CZK