051 | FEIKL Stanislav:
VEČERNÍ PRAHAOlej na lepence, 72,5 x 101 cm, rámováno, signováno vlevo dole Feikl st.
dosažená cena: 8 500 CZK
Olej na lepence, 72,5 x 101 cm, rámováno, signováno vlevo dole Feikl st.
dosažená cena: 8 500 CZK