046 | FIALA Josef:
ODPOČINEK – PASAČEKOlej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Fiala.
dosažená cena: 12 000 CZK
045 | FIALA Josef:
ODPOČINEK – PASAČKAOlej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Fiala.
dosažená cena: 14 000 CZK