159 | FREMUND Richard:
SALOMEPropisovací tužka na papíře, 57 x 41,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1968, signováno dole uprostřed Fremund ROMA 26.10.68.
dosažená cena: 1 600 CZK
Propisovací tužka na papíře, 57 x 41,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1968, signováno dole uprostřed Fremund ROMA 26.10.68.
dosažená cena: 1 600 CZK