038 | FROLKA Antoš:
NA POLIAkvarel a běloba na papíře, 19,5 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Antoš Frolka.
dosažená cena: 2 200 CZK
Akvarel a běloba na papíře, 19,5 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Antoš Frolka.
dosažená cena: 2 200 CZK