127 | HEJNA Václav:
ABSTRAKCE III.Olej na sololitové desce, 18 x 30 cm, rámováno, oboustranné dílo – zezadu asambláž.
dosažená cena: 3 200 CZK
123 | HEJNA Václav:
RŮŽOVÁ KRAJINAOlej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, signováno vpravo dole VH.
dosažená cena: 7 000 CZK