121 | HLINOMAZ Josef:
ARCIVÉVODA S DÁMOU A TYGREMOlej na sololitové desce, 51,5 x 37 cm, rámováno, datace 1970, signováno vpravo dole Hlinomaz 70.
Josef Hlinomaz, Majoucta, pane Hlinomaz, 25. 3. 2014 - 20. 5. 2014, Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě.
Josef Hlinomaz, herec a malíř, Dělá mi potěšení rozesmávat lidi, 5. 6.-1. 8. 2014, Prácheňské muzeum, Písek.
Reprodukováno:
Majoucta aned jsem malující šašour, Baset, 2004, č. 6; pohlednice Grafitisk, Děčín, 1991.
dosažená cena: 350 000 CZK