052 | HNĚVKOVSKÝ Jaroslav:
DOMORODÉ DĚVČEOlej na papíře adjustovaný na kartonu, 40 x 49 cm, rámováno, datace 1947, signováno vlevo dole JAR. HNĚVKOVSKÝ.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, Praha, 2013, s. 76/77.dosažená cena: 14 000 CZK