031 | HUDEČEK Antonín:
KRAJINA S BÍLÝMI KVĚTYOlej na lepence, 50 x 64,5 cm, rámováno, datace 1906, signováno vpravo dole Ant Hudeček 06, zezadu opatřeno dedikací.
dosažená cena: 41 000 CZK
032 | HUDEČEK Antonín:
VESNICE NA PODZIMOlej na kartonu, 50,5 x 66,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 62 000 CZK
030 | HUDEČEK Antonín:
CHALUPA NA KRAJI LESAOlej na lepence, 49 x 65 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.
dosažená cena: 19 000 CZK