064 | JAMBOR Josef:
KRAJINATempera na papíře, 23,5 x 33,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Jambor.
063 | JAMBOR Josef:
KRAJINAOlej na plátně, 26,5 x 34,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Jambor.
dosažená cena: 36 000 CZK
062 | JAMBOR Josef:
PARTIE Z VYSOČINYOlej na kartonu, 20,5 x 29 cm, rámováno, signováno vlevo dole Jambor.
dosažená cena: 13 000 CZK