015 | JARONĚK Bohumír:
ŠTRAMBERKKolorovaný dřevoryt, 60,5 x 62 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole BJaroněk.
dosažená cena: 13 000 CZK
Kolorovaný dřevoryt, 60,5 x 62 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole BJaroněk.
dosažená cena: 13 000 CZK