099 | JELÍNEK REMO Jiří:
POHLED NA MĚSTO (BEROUN)Akvarel na papíře, 36 x 50 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Jelínek.
dosažená cena: 19 000 CZK
Akvarel na papíře, 36 x 50 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Jelínek.
dosažená cena: 19 000 CZK