066 | JEŽEK Alois:
MALÝ FÜRNSTENBERSKÝ PALÁC V PRAZEKombinovaná technika na papíře, 29 x 41 cm, rámováno, pod sklem, datace 1928, signováno vpravo dole Ježek 28.
dosažená cena: 1 500 CZK