040 | JUSTITZ Alfréd:
ZÁTIŠÍ SE DŽBÁNKEMTužka na papíře, 20 x 26 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1929, signováno vpravo dole AJustitz 1929.
dosažená cena: 4 600 CZK
Tužka na papíře, 20 x 26 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1929, signováno vpravo dole AJustitz 1929.
dosažená cena: 4 600 CZK