171 | JÍRA Josef:
EGYPTSKÝ LISTKolorovaná suchá jehla, 17 x 12 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1997, signováno vpravo dole J. Jíra 97, vpředu vpravo dole autorský přípis s určením.
dosažená cena: 1 800 CZK
Kolorovaná suchá jehla, 17 x 12 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1997, signováno vpravo dole J. Jíra 97, vpředu vpravo dole autorský přípis s určením.
dosažená cena: 1 800 CZK