037 | KALVODA Alois:
NA KRAJI VESNICEOlej na plátně, 45,5 x 55 cm, rámováno, datace – okolo 1910, signováno vpravo dole KALVODA AL.
dosažená cena: 37 000 CZK
036 | KALVODA Alois:
POD STRÁNÍ (ZBEČNO)Olej na kartonu, 69 x 99 cm, rámováno, signováno vpravo dole AlL. KALVODA.
dosažená cena: 150 000 CZK