097 | KAPLICKÝ Josef:
KLEOPATRATuš a běloba na papíře, 29 x 55 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo nahoře J. Kaplický.
dosažená cena: 1 000 CZK
Tuš a běloba na papíře, 29 x 55 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo nahoře J. Kaplický.
dosažená cena: 1 000 CZK