028 | KOHOUT Alois:
HOSTINEC NA VÝTONIOlej na plátně, 61 x 67 cm, rámováno, signováno vlevo dole Al. Kohout.
dosažená cena: 29 000 CZK
Olej na plátně, 61 x 67 cm, rámováno, signováno vlevo dole Al. Kohout.
dosažená cena: 29 000 CZK