160 | KOMÁREK Vladimír:
DVĚ KYTICE NA STOLKUOlej na sololitové desce, 54 x 71 cm, rámováno, datace 1976, signováno dole uprostřed V. Komárek 1976.
dosažená cena: 54 000 CZK
Olej na sololitové desce, 54 x 71 cm, rámováno, datace 1976, signováno dole uprostřed V. Komárek 1976.
dosažená cena: 54 000 CZK