061 | KONÍČEK Oldřich:
CESTA KA VELKÉMU K VELKÉMU RYBNÍKU, KRÁLOVSKÁ PROCHÁZKAOlej na papíře, adjustovaném na lepence, 28 x 23,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole O. Koníček, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 21 000 CZK