072 | KOTÍK Pravoslav:
PŘÍTELKYNĚOlej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole P. Kotík 47.
Pravost díla potvrdil vnuk autora Ing. arch. Martin Kotík.
dosažená cena: 45 000 CZK
Olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole P. Kotík 47.
dosažená cena: 45 000 CZK