174 | KRISTOFORI Jan:
BEZ NÁZVUKombinovaná technika na sololitu, 50 x 50 cm, rámováno, datace 1994, signováno vpravo dole Kristofori 94.
Provenience:
Z ateliéru autora.
dosažená cena: 23 000 CZK
Kombinovaná technika na sololitu, 50 x 50 cm, rámováno, datace 1994, signováno vpravo dole Kristofori 94.
Provenience:
Z ateliéru autora.
dosažená cena: 23 000 CZK