012 | KUBA Ludvík:
KVĚTOUCÍ JASMÍNYOlej na lepence, 35 x 51 cm, rámováno, datace 1941, signováno vlevo dole Kuba 1941, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 41 000 CZK
Olej na lepence, 35 x 51 cm, rámováno, datace 1941, signováno vlevo dole Kuba 1941, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 41 000 CZK