157 | KUBÍČEK Jan:
ROZDĚLENÉ KRUHY A PŮLKRUHY II.Serigrafie na papíře, 48 x 16 cm, rámováno, pod sklem, datace 1992 – 1996, signováno Jan Kubíček 1992 – 96, list č. 35/45.
dosažená cena: 6 000 CZK
134 | KUBÍČEK Jánuš:
MIKULOVSKÉ SKÁLYOlej na lepence, 77 x 100 cm, rámováno, datace 1948, signováno vpravo dole Jánuš Kubiček 1948, zezadu na lepence opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 15 000 CZK