179 | KULHÁNEK Oldřich:
INCIDENT Č. 2Litografie na papíře, 50 x 40 cm, volný list, datace 1985, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 1985, list č. 23/80.
dosažená cena: 7 000 CZK
Litografie na papíře, 50 x 40 cm, volný list, datace 1985, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 1985, list č. 23/80.
dosažená cena: 7 000 CZK