129 | KUTÁLEK Jan:
PF 1978Polychromovaná keramika, ve spodní části značeno KUTÁLEK 1978.
Poškozeno.zpět
Polychromovaná keramika, ve spodní části značeno KUTÁLEK 1978.
Poškozeno.