118 | LHOTÁK Kamil:
ANIČKA V NÁMOŘNICKÉM OBLEČKUTuš na papíře, 15 x 10,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1962, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 62.
dosažená cena: 3 600 CZK
Tuš na papíře, 15 x 10,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1962, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 62.
dosažená cena: 3 600 CZK