116 | LIESLER Josef:
TVÁŘEKombinovaná technika na papíře, 23,5 x 15,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace - 1940 až 1945, signováno dole uprostřed Liesler.
dosažená cena: 6 000 CZK
115 | LIESLER Josef:
PAGANINIKombinovaná technika na papíře, 23,5 x 15,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace - 1940 až 1945, signováno dole uprostřed Liesler.
dosažená cena: 5 000 CZK
114 | LIESLER Josef:
HEREC LADISLAV PEŠEKTuš na papíře, 29 x 20 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1952, signováno vpravo dole Liesler 52.