033 | LOLEK Stanislav:
LIBOTÝNKombinovaná technika na papíře, 11 x 14 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1933, signováno vpravo dole Lolek st. 33, zezadu autorská dedikace.
dosažená cena: 600 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 11 x 14 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1933, signováno vpravo dole Lolek st. 33, zezadu autorská dedikace.
dosažená cena: 600 CZK