184 | MAŘÁK Julius Edvard:
V LESELept na papíře, 48 x 36 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno v tisku Julius Mařák.
dosažená cena: 7 000 CZK
Lept na papíře, 48 x 36 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno v tisku Julius Mařák.
dosažená cena: 7 000 CZK