050 | NEJEDLÝ Otakar:
BEZOVÝ KEŘOlej na plátně, 33,5 x 24,5 cm, rámováno, datace 1950, signováno vlevo dole O. Nejedlý, zezadu na blindrámu opatřeno razítkem Českého fondu výtvarných umělců.
dosažená cena: 54 000 CZK
049 | NEJEDLÝ Otakar:
KORZIKAOlej na plátně, 62 x 75,5 cm, rámováno, datace 1925, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý, zezadu na rámu opatřeno razítkem na výstavním štítku GVU Cheb: Korzika, (K. 1925), opatřeno přípisem s určením: Korzika, 1925.
Otakar Nejedlý, GVU Cheb, 15. 9. - 30. 10. 2005.dosažená cena: 76 000 CZK