086 | NEUSCHUL Ernest:
KOUPÁNÍOlej na plátně, 68 x 127 cm, rámováno, nesignováno.
Provenience:
Z majetku rodiny autora.dosažená cena: 130 000 CZK
Olej na plátně, 68 x 127 cm, rámováno, nesignováno.
Provenience:
Z majetku rodiny autora.
dosažená cena: 130 000 CZK