095 | NIEDERLE Marcel:
HOKEJISTA JEVGENIJ MISHAKOV/ŠVÉDSKÝ HOKEJISTAAkvarel a tužka na papíře, oboustranná malba, 28 x 22 cm, volný list, datace 1972, signováno vpravo dole M. Niederle 1972.
dosažená cena: 2 800 CZK
094 | NIEDERLE Marcel:
TENISTA II.Akvarel a tužka na papíře, 28 x 22 cm, volný list, datace 1965, signováno vpravo dole M. Niederle 1965.
dosažená cena: 2 200 CZK
093 | NIEDERLE Marcel:
TENISTA I.Akvarel a tužka na papíře, 28 x 22 cm, volný list, datace 1953, signováno vpravo dole M. Niederle 1953.
dosažená cena: 2 200 CZK
092 | NIEDERLE Marcel:
FRANK SEDGMANAkvarel a tužka na papíře, 28 x 22 cm, volný list, datace 1950, signováno vpravo dole M. Niederle 1950.