133 | PADERLÍK Arnošt:
SEDÍCÍ DÍVČÍ AKTAkryl na sololitové desce, 61 x 45 cm, rámováno, datace 1992, signováno vpravo dole PADERLÍK 92, zezadu opatřeno štítkem pozůstalosti Arnošta Paderlíka, položka č. 30.
dosažená cena: 36 000 CZK
Akryl na sololitové desce, 61 x 45 cm, rámováno, datace 1992, signováno vpravo dole PADERLÍK 92, zezadu opatřeno štítkem pozůstalosti Arnošta Paderlíka, položka č. 30.
dosažená cena: 36 000 CZK