144 | PANGRÁC Miroslav:
V ZATÁČCEKombinovaná technika na papíře, 25 x 35 cm, rámováno, pod sklem, datace 1970, signováno vpravo dole PANGRÁC – 1970, zezadu opatřeno autorským věnováním.
dosažená cena: 1 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 25 x 35 cm, rámováno, pod sklem, datace 1970, signováno vpravo dole PANGRÁC – 1970, zezadu opatřeno autorským věnováním.
dosažená cena: 1 000 CZK