029 | PANUŠKA Jaroslav:
LESUhel na papíře, 27,5 x 37,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Panuška.
dosažená cena: 2 000 CZK
Uhel na papíře, 27,5 x 37,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Panuška.
dosažená cena: 2 000 CZK