074 | PETERS OTTO:
AKT SE ZRCÁTKEMOlej na plátně, 81 x 67 cm, rámováno, signováno vpravo uprostřed Otto Peters.
Olej na plátně, 81 x 67 cm, rámováno, signováno vpravo uprostřed Otto Peters.