060 | PROCHÁZKA Jaroslav:
ZAJÍMAVÝ TYPKombinovaná technika na papíře, 28 x 20 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1943, signováno vpravo nahoře Jar. Procházka 43.
059 | PROCHÁZKA Jaroslav:
MĚSTSKÁ KRAJINAOlej na plátně, 46 x 42 cm, rámováno, datace 1943, signováno vpravo dole Jaro Procházka.