053 | PROCHÁZKOVÁ Linka:
DĚTSKÝ AUTOPORTRÉTOlej na dřevěné desce, 31 x 27 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře Lin. Procházková, zezadu na plátně přípis s určením.
dosažená cena: 12 000 CZK
Olej na dřevěné desce, 31 x 27 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře Lin. Procházková, zezadu na plátně přípis s určením.
dosažená cena: 12 000 CZK